Candan Mühendislik
Müteahhitlik
Müteahhitlik
Candan Mühendislik taahhüt hizmetine, proje hizmeti verdiği müşterilerinin, “tasarladığınız bu yapıyı yapacak dürüst ve güvenilir bir firma var mı?” sorusunun cevabı olarak giriş yapmıştır. Hem verdiği proje ve müşavirlik hizmetiyle hem de taahhüt hizmetiyle onlarca müşterisini memnun etmiştir. Müteahhitlik hizmetinde, mühendislik yapan bir taahhüt firma olmanın ayrıcaklıklarını; tasarımına, yaptığı yapıların sağlamlığına, kalitesine, estetiğine ve bu etmenlerin biraraya gelmesinin doğal bir sonucu olarak müşteri memnuniyetine yansıtmayı başarabilmiştir.

Süreçte karşısına çıkan zorlukları, o problemin çözümünün maliyetinden önce, müşteri  menfaati ve memnuniyeti ilkesi ile çözmeye çalışan ve hizmet verdiği kişilerin saygınlığını ve sevgisini kazanan bir firmadır.

Candan Mühendislik, teslim ettiği yapılarda da garanti süresi içerisinde, az da olsa karşılaşılabilecek sorunlarla bire bir ilgilenerek, sıkıntıyı ortadan kaldırmak için maksimum çabayı ve özveriyi göstererek, işinin arkasında olduğunu müşterilerine yansıtan bir firmadır.

Sektörde kazandığı tecrübelerle ve olumlu geri dönüşlerle, proje hizmeti verdiği müşterilerine taahhüt hizmetinin yanında, 2014 yılı Haziran ayı itibariyle Sapanca’da, hizmet verdiği yerin değerini artırdığı ve bunu hissettirdiği için “Sapanca Prestij Sitesi” adını verdiği konut ve işyeri projesiyle müteahhitliğe de geçiş yapmıştır. Bu projeyi Kırkpınar’da The New Paradise isimli 10 adet özel havuzlu villa projesi izlemiş ve 2016 yılında da Serdivan’da  işyeri ve konuttan oluşan Yazlık Prestij sitesinin yapımına başlamıştır.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Proje
- Müşavirlik
- Çelik Konstrüksiyon
 
 
Pro WEB