Candan Mühendislik
Hakkımızda

Sektöre 2005 yılında giren firma ortakları gücünü birleştirip 2009 yılında Candan Mühendisliği kurmuştur. Candan Mühendislik; çelik, betonarme ve ahşap yapı sistemiyle alakalı her türlü projeyi mümkün olan en kısa sürede ortaya çıkartmaktadır. Çelik imalat üzerine kurulan Candan Mühendislik Çelik Konstrüksiyon firmamız da, ürettiğimiz konut, villa ve sanayi yapılarında gerek duyulan çelik konstrüksiyonların üretimini ve montajını yaptığı gibi Türkiye ve Avrupa ile Asya'ya imalatlarımızı gerçekleştirmektedir. Bu sayede firmamız bir yapının projesinden müşavirliğine, betonarmesinden çeliğine, sürecin %100'ünü firma bünyesinde gerçekleştirebilmekte ve sürecin tamamına hakim olabilmektedir. Firmamızın bu kabiliyeti de müşteri memnuniyeti performansımıza maksimum oranda yansımaktadır.

Firmamız, bünyesinde bulundurduğu sektörde konusunda uzman teknik elemanlarıyla kaliteli ve estetik yapılar üretmektedir. Mühendislik ve yapı sektörüyle alakalı gelişmeleri yakından takip ederek bu alandaki yenilikleri çözümlemelerine ve maliyetlerine olumlu yönde yansıtmayı hedef olarak benimsemiştir.

Kurulduğu günden bugüne, alanındaki bilgi, birikim ve tecrübelerini artırmayı ve bunu müşteri memnuniyetine yansıtmayı kendisine misyon edinmiştir.

 
 
Pro WEB